GİRİŞ YAP

Üye Ol   |    Şifremi Unuttum

Vib Kart

Seyahat edilen güzergâhın ücretinin %10'unun VİB PUAN olarak biriktirildiği ve biriken bu puanlarla ücretsiz seyahat etme imkânı sağlayan müşteri kartıdır.

VİB TURİZM ile seyahat eden her konuğumuz bu programdan yararlanabilir. Rezervasyon ofislerimizden üyelik kaydı yaptırıp üye numarası alabilirsiniz.

Bu durumda GSM numaranız aynı zamanda VİB Kart numaranız olacaktır. Bilet alımlarında bu üyelik numaranızın bildirilmesi puanlarınızın sizin hesabınızda toplanması bakımından gereklidir.

Kişiye özel olan VİB KART' ta biriken puanlarla ücretsiz seyahat etme hakkı yalnızca kart sahibine aittir. Puan toplamada esas rakam VİB TURİZİM'İN her güzergahı için belirlediği puandır.

Her seyahat gerçekleştikten seyahat ettiğiniz güzergâhın puanı hesabınıza eklenecektir. Puanlar üye hesabında seyahat başında toplanır ve 6 ay muhafaza edilir. Kazanmış olduğunuz puanları Internet'ten veya rezervasyon ofislerimizden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca her bilet alımınızda önceki birikmiş toplam puanınız biletinizin üzerine yazılacaktır. Ödül için gereken puana ulaştığınızda promosyon bileti alabilirsiniz. Hesaba geçtikten 6 ay süre sonunda kullanılmayan puanlar hesaptan silinir.

Promosyon biletler yılbaşı, bayram, sömestr gibi çok yoğun trafik olan birkaç gün dışında yıl boyunca kullanıma açıktır.

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesini inceleyebilirsiniz. X